Workswell BB200

Kalibračné teleso

Vysoká kvalita a presnosť

Čierne teleso Workswell BB200 je vysoko presný referenčný zdroj tepelného žiarenia pre doskovú infračervenú termografiu (t. j. tzv. doskové čierne teleso). Čierne telo BB200 ponúka plynulé nastavenie teploty od 30 °C do 200 °C s teplotným krokom 0,1 °C.

Povrch tohto čierneho telesa tvorí teplotne stabilizovaná oblasť s priemerom 100 mm s pyramídovými tvarmi, ktoré zvyšujú emisivitu (a tým aj znižujú odrazivosť). Emisivita povrchu je 0,95 ± 0,005 pre LWIR spektrum. Dlhodobá časová stabilita je lepšia ako ± 0,08 °C (presná PID regulácia so 16 jednotlivými tepelnými prvkami).

Jednoduché pripojenie a SDK

Hodnotu teploty možno uložiť do pamäte a automaticky ju načítať po pripojení čierneho telesa BB200 k napájaniu. K dispozícii je aj pamäťová funkcia. Závit na montáž je štandardný statívový závit 1/4-20 UNC. Konštrukcia čierneho tela je teflónové telo s hliníkovými časťami. Čierne telo BB200 je tiež vybavené displejom na zobrazenie nastavených a skutočných hodnôt povrchovej teploty.

Pre čierne telo Workswell BB200 je k dispozícii knižnica (SDK - štandardná vývojová sada) na vývoj vlastných aplikácií. Tento SDK umožňuje spoľahlivú integráciu a diaľkové ovládanie BB200 s vašou aplikáciou alebo zariadením prostredníctvom RS485 alebo USB-C. Obrazovka virtuálneho panela zo vzorovej aplikácie je zobrazená vľavo.

Kalibračné teleso BB200

Worskwell BB200

Čierne teleso Workswell BB200 je vysoko presný referenčný zdroj tepelného žiarenia pre doskovú infračervenú termografiu (t. j. tzv. doskové čierne teleso). Čierne telo BB200 ponúka plynulé nastavenie teploty od 30 °C do 200 °C s teplotným krokom 0,1 °C. Povrch tohto čierneho telesa tvorí teplotne stabilizovaná plocha s priemerom 100 mm s pyramídovým tvarom na zvýšenie emisivity (a tým aj zníženie odrazivosti). Emisivita povrchu je 0,95 ± 0,005 pre LWIR spektrum. Dlhodobá časová stabilita je lepšia ako ± 0,08 °C (presná PID regulácia so 16 jednotlivými tepelnými prvkami).

 
Ak chcete zobraziť viac informácií, prejdite na tabuľku.
 

Technické špecifikácie

Získajte radu

Máte záujem o kalibračné telesá?

Zavolajte nám

Chcete sa opýtať na ďalšie podrobnosti?