Séria Flir Si124

Termokamery na detekciu plynov

Špeciálna a pokročilá technológia

FLIR Si124 je pokročilá termovízna kamera špeciálne navrhnutá na detekciu plynov, ktorá prináša prelom v oblasti údržby a bezpečnosti priemyselných zariadení. Toto inovatívne zariadenie dokáže odhaliť úniky stlačeného vzduchu a iných plynov, čo umožňuje rýchlo lokalizovať problémy a minimalizovať straty energie.

Kamera využíva akustickú a optickú technológiu detekcie plynov na identifikáciu únikov, ktoré by inak bolo takmer nemožné nájsť. Pomocou diaľkového snímača s vysokým rozlíšením (HD) a pokročilého algoritmu spracovania signálu dokáže Si124 odhaliť aj tie najmenšie úniky na veľkú vzdialenosť.

Zvýšenie bezpečnosti práce

FLIR Si124 je vybavený funkciami, ktoré umožňujú pracovníkom vykonávať svoje úlohy efektívnejšie a bezpečnejšie. Kamera je schopná nepretržitého monitorovania a detekcie plynov, čím znižuje náklady na energiu a zvyšuje bezpečnosť na pracovisku. Vďaka integrácii s cloudovým rozhraním InSite spoločnosti FLIR umožňuje Si124 používateľom monitorovať a analyzovať údaje v reálnom čase, čo im umožňuje rýchlo reagovať na potenciálne problémy.

Vďaka ľahkému a ergonomickému dizajnu sa táto termokamera ľahko prenáša a umožňuje dlhodobé používanie bez nepohodlia a únavy. Vďaka tomu je FLIR Si124 výkonným nástrojom pre akékoľvek priemyselné prostredie, ktoré vyžaduje vysokú úroveň monitorovania a detekcie plynov.

Osobitné výhody

Detekcia akustických udalostí
Si124 je určený na detekciu akustických udalostí, ako sú úniky stlačeného vzduchu a parné systémy.
Kombinácia akustickej a termografickej detekcie
Táto kombinácia umožňuje používateľom vizualizovať zdroje akustických signálov, ktoré by inak neboli počuteľné.
Prevencia únikov
Vďaka schopnosti detekovať úniky stlačeného vzduchu a pary môže Si124 prispieť k významným úsporám energie v priemyselných zariadeniach.
Podpora preventívnej údržby
Si124 poskytuje dôležité údaje pre preventívnu údržbu, pomáha predchádzať prestojom a zvyšuje prevádzkovú efektívnosť.

Akustická kamera na detekciu plynov

Flir Si124

Akustická kamera FLIR Si124 je určená na zisťovanie únikov vzduchu, pary a elektrickej energie.

Technické údaje

 
Ak chcete zobraziť viac informácií, prejdite na tabuľku.
 

Galéria

Získajte radu

Máte záujem o termokamery na detekciu plynov?

Zavolajte nám

Chcete sa opýtať na ďalšie podrobnosti?