Uvažujete o kúpe termokamery alebo ste si už termokameru zakúpili?

Sme jednou z mála spoločností v Európe, ktorá aplikuje termografiu v praxi, sme akreditovaní v oblasti termografie II. triedy, je českým schváleným školiacim strediskom pre oblasť "termografických diagnostických technikov" a oficiálnym regionálnym školiacim strediskom FLIR Infrared, vyučuje na ČVUT a poskytuje poradenstvo v oblasti bezkontaktného merania teploty.

Certifikované školenie podľa normy ISO 18436-1

Tento certifikovaný štvordňový kurz sa vyučuje podľa normy ČSN ISO 18436-1 a je určený ako prípravný kurz na získanie medzinárodne uznávaného odborného certifikátu v oblasti technickej diagnostiky - "Diagnostický technik - termografia". Na poskytovanie tohto kurzu je Termografické centrum schváleným školiacim strediskom Asociácie technických diagnostikov (ATD) pre oblasť "Technik termografickej diagnostiky". Po absolvovaní kurzu dostanete osvedčenie o jeho absolvovaní.

Na získanie osvedčenia je potrebné nielen absolvovať kurz (čo je nevyhnutná, ale nie postačujúca podmienka), ale aj úspešne absolvovať príslušnú skúšku. Test vykonáva termografické centrum aspoň raz ročne.

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Pozrite sa priamo na stránku termografického centra, kde určite nájdete to, čo potrebujete. Ak nie, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára.