Rozšírenie možností termokamier

Spoločnosť Teledyne FLIR (predtým FLIR Systems) je svetovým lídrom v oblasti termovíznych kamier a ako taká ponúka širokú škálu softwarových riešení na správu a analýzu termovíznych údajov. Softvér je navrhnutý tak, aby zákazníkom umožnil naplno využiť potenciál termokamier a ďalšieho príslušenstva.

Software FLIR poskytuje používateľom širokú škálu možností na získavanie a interpretáciu termovíznych údajov, od pokročilého spracovania a analýzy obrazu až po podrobné vytváranie správ a integráciu s existujúcimi systémami.

Efektívne spracovanie údajov

Software FLIR je navrhnutý tak, aby sa ľahko používal a zároveň bol výkonný. Napríklad FLIR Thermal Studio umožňuje rýchle spracovanie veľkých súborov termovíznych údajov, pokročilú analýzu teploty a komplexné vytváranie správ. Ďalším príkladom je FLIR Research Studio, ktoré ponúka intuitívne prostredie na monitorovanie a zaznamenávanie údajov v reálnom čase s mnohými ďalšími funkciami predovšetkým pre vedecké a výskumné aplikácie. Spoločnosť FLIR ponúka aj FLIR Ignite, cloudovú službu a mobilnú aplikáciu na ukladanie, zdieľanie a správu termovíznych snímok a videí.

Okrem toho ponúkame FLIR SDK (Software Development Kit), ktorý poskytuje súbor nástrojov a dokumentácie pre vývojárov, ktorí chcú integrovať termokamery FLIR do svojich vlastných aplikácií. Táto sada obsahuje knižnice, rozhrania API a vzorový kód pre rôzne programovacie jazyky a platformy, ktoré umožňujú vývojárom rýchlo a jednoducho vytvárať vlastné aplikácie a služby využívajúce snímače a termokamery FLIR.

Špecifické výhody

Priamy prenos
Software FLIR umožňuje priamy prenos údajov z termovíznych systémov. To môže byť veľmi užitočné pre aplikácie, ako je monitorovanie systému v reálnom čase, diagnostika strojov alebo vzdialený prístup k údajom z termovízie.
Presná analýza
Software FLIR poskytuje celý rad nástrojov na presnú analýzu termovíznych údajov. To môže zahŕňať funkcie, ako sú teplotné profily, analýza trendov, 3D teplotné mapy a mnohé ďalšie, ktoré pomáhajú používateľom lepšie pochopiť a interpretovať ich údaje.
Šablóny používateľov
Software FLIR umožňuje vytvárať vlastné šablóny na analýzu a správy. To môže byť užitočné pri automatizácii opakovaných analýz alebo pri vytváraní konzistentných a profesionálne vyzerajúcich správ pre klientov alebo kolegov.
Dávkové spracovanie
Pre veľké množstvo údajov alebo opakované analýzy ponúka software FLIR dávkové spracovanie. To umožňuje používateľom nastaviť sériu analýz alebo operácií, ktoré sa potom vykonávajú automaticky na celej sérii obrázkov alebo súborov údajov, čo šetrí čas a úsilie.

Prehľad softwarových riešení Flir

FLIR Thermal Studio

Thermal Studio Starter, Thermal Studio Standard, Thermal Studio Pro, Route Creator

FLIR Thermal Studio je výkonný software na spracovanie a analýzu tepelných snímok, ktorý umožňuje rýchle spracovanie veľkých súborov údajov, pokročilú analýzu teploty a komplexné správy.

Zadarmo (starter)

Viac informácií

FLIR Research

Výskumné štúdio Štandardný výskum, Štúdio profesionál

FLIR Research Studio poskytuje robustné nahrávacie a analytické nástroje s intuitívnym užívateľským rozhraním pre širokú škálu výskumných a vývojových aplikácií. Podporuje viacjazyčnosť a platformy (Windows, MacOS, Linux).

od €1 025

Viac informácií

FLIR Ignite

FLIR Ignite

FLIR Ignite je cloudová služba a mobilná aplikácia, ktorá umožňuje používateľom ľahko ukladať, zdieľať a spravovať termálne snímky a videá z cloudového úložiska a mať tak ľahko a rýchlo prístup k svojim dátam

Bezplatne

Viac informácií

FLIR SDK

FLIR Science Camera SDK, FLIR Atlas SDK pre .NET

Súprava FLIR SDK (Software Development Kit) ponúka súbor nástrojov pre vývojárov, ktorí chcú integrovať termokamery FLIR do svojich aplikácií. SDK obsahuje knižnice, API a dokumentáciu pre rôzne programovacie jazyky a platformy.

Bezplatne

Viac informácií

Mohlo by vás zaujímať

Pozrite sa na témy, ktoré by vás mohli zaujímať, a rozšírte si svoje vedomosti.

Mám vybrané!

Vybrali ste si z tejto série produktov?

Zavolajte nám

Chcete sa opýtať na ďalšie podrobnosti?

Sme pripravení vám pomôcť

Kontaktujte nás a spoločne navrhnime najlepšie riešenie pre vašu aplikáciu.