Séria Scout

Termovízne monokuláre

Pre outdoorové aktivity

Termokamery FLIR radu Scout boli navrhnuté ako kompaktné a prenosné zariadenia pre outdoorových nadšencov, ochrancov prírody a profesionálnych prieskumníkov.

Tieto kamery ponúkajú vysokú citlivosť a kvalitu obrazu, vďaka čomu môžu používatelia sledovať voľne žijúce zvieratá, skúmať terén alebo monitorovať bezpečnostné situácie za všetkých svetelných podmienok.

Kamery radu Scout sú navrhnuté tak, aby boli odolné a ľahko sa používali. Ich robustná konštrukcia je odolná voči nárazom a vode, čo umožňuje ich používanie v náročných podmienkach.

1
Nočné videnie

Jednou z najvýznamnejších výhod termokamery je schopnosť vidieť v noci. To je obzvlášť užitočné pri pozorovaní prírody, pretože mnohé druhy živočíchov sú aktívne najmä v noci.

2

Odolnosť voči poveternostným vplyvom

Termokamery ako Scout dokážu zobrazovať termálne snímky aj za nepriaznivých poveternostných podmienok, ako je dážď, hmla alebo sneh. Vďaka tomu sú skvelým nástrojom na pozorovanie prírody za všetkých podmienok.

3

Detekcia zvierat

Využitím teplotných rozdielov medzi zvieratami a ich okolím môžu termokamery odhaliť zvieratá, ktoré by mohli byť pre ľudské oko neviditeľné. To je užitočné najmä pri pozorovaní druhov, ktoré sú dobre maskované alebo sa často skrývajú.

4

Štúdia správania

Pomocou termokamery môžete sledovať správanie zvierat bez toho, aby vás zvieratá odhalili. To je neoceniteľné pre výskumníkov a vedcov, ktorí sa snažia študovať prirodzené správanie zvierat.

Mnohé funkcie

Tieto kamery ponúkajú aj množstvo funkcií, ako je možnosť prepínania medzi rôznymi tepelnými režimami a možnosť prispôsobiť nastavenia osobným preferenciám používateľa.

Vďaka malým rozmerom a ľahkej konštrukcii sú fotoaparáty radu Scout ľahko prenosné a ideálne na dlhodobé cestovanie alebo skúmanie prírody. Vďaka svojim funkciám sú tieto kamery ideálnym nástrojom pre každého, kto chce rozšíriť svoje vnímanie v tme alebo v náročných podmienkach.

Osobitné výhody

MALÁ HMOTNOSŤ
Termokamery vážia približne 170 g, takže ich môžete vziať všade so sebou.
JEDNODUCHÉ POUŽÍVANIE
Termokamery sa ľahko používajú a zvládne ich každý.
ZMESTÍ SA DO VRECKA
Termokamery série Scout si môžete dať do vrecka alebo batohu a mať ich vždy pri sebe.
KDEKOĽVEK A KEDYKOĽVEK
Vhodné na použitie v akýchkoľvek svetelných a poveternostných podmienkach.

Séria termovíznych kamier Scout

Porovnanie modelov

 
Ak chcete zobraziť viac informácií, prejdite na tabuľku.
 

Získajte radu

Máte záujem o termokamery Scout?

Zavolajte nám

Chcete sa opýtať na ďalšie podrobnosti?

Galéria

Video