Séria Flir Lepton

OEM pre integráciu

Najmenší IR modul na trhu

FLIR Lepton® je najmenším termovíznym modulom na trhu, ktorý ponúka navyše funkciu rádiometrie, tzn. teplotného merania v každom pixele. Jedná sa o tzv. LWIR OEM modul, ktorý sníma infračervené žiarenie na vlnových dĺžkach 8µm-14µm, pričom je menší ako desaťkoruna. Možno integrovať priamo do smartfónu a stojí menej ako desatinu ceny tradičných infračervených kamier. Rozlíšenie modulu FLIR Lepton je 160 x 120px, ľahko sa integruje do natívnych mobilných zariadení a inej elektroniky ako infračervený senzor alebo termovízna kamera.

FLIR Lepton

Lepton je LWIR termovízny modul s najväčším objemom výroby na svete. Ponúka rozlíšenie 80 x 60px (17 μm) alebo 160 x 120px (12 μm), rádiometriu a fixný objektív. Modul je možné nastaviť do dvoch teplotných rozsahov až do teploty 450 °C.

Nízka spotreba energie, bezkonkurenčná kvalita obrazu a podpora pri integrácii umožňujú inovatívny a rýchly vývoj produktov v oblasti mobilných zariadení, malej elektroniky a domácich senzorov pre inteligentné budovy, detekciu požiaru, sledovanie obsadenosti, monitorovanie stavu úžitkových a procesných zariadení, inteligentnú domácnosť a ďalšie.

Špecifikácie

 
Ak chcete zobraziť viac informácií, prejdite na tabuľku.
 
Získajte radu

Máte záujem o komponenty OEM?

Zavolajte nám

Chcete sa opýtať na ďalšie podrobnosti?