Základný stavebný prvok

Komponenty OEM (Original Equipment Manufacturer) pre integráciu termovíznych kamier FLIR umožňujú podnikom a vývojárom začleniť termovíznu technológiu do ich vlastných produktov a systémov. Toto riešenie umožňuje vytvárať špecifické aplikácie a produkty s využitím termovíznych technológií podľa špecifických potrieb a požiadaviek zákazníkov.

Komponenty OEM sú základné stavebné prvky alebo časti výrobku, ktoré výrobca poskytuje iným spoločnostiam na integráciu do ich vlastných výrobkov. Tieto komponenty sa vyrábajú špeciálne na integráciu do konečných výrobkov, ktoré sa potom predávajú koncovým používateľom.

Obrovské výhody

Integračné komponenty termokamier OEM umožňujú výrobcom alebo vývojárom začleniť technológiu termálneho zobrazovania do vlastných produktov, aplikácií alebo systémov. To môže zahŕňať širokú škálu aplikácií vrátane bezpečnostných systémov, priemyselných aplikácií, vedeckého výskumu, lekárskych zariadení, autonómnych vozidiel a mnohých ďalších.

  • Flexibilita: Komponenty OEM umožňujú vývojárom prispôsobiť produkty a systémy špecifickým potrebám a požiadavkám ich zákazníkov.
  • Inovácie: toto riešenie umožňuje podnikom používať vo svojich výrobkoch a systémoch najnovšie technológie termálneho zobrazovania, čím podporuje inovácie.
  • Efektívnosť: integrácia komponentov OEM môže často viesť k efektívnejším a kompaktnejším riešeniam, ako by bolo možné pri použití samostatnej termokamery.

Osobitné výhody

Termovízne moduly OEM FLIR na integráciu do produktov a systémov
Jednoduchá integrácia
Sú vybavené potrebnými rozhraniami na uľahčenie ich pripojenia k ostatným častiam systému a často majú softvér alebo firmvér, ktorý uľahčuje ich ovládanie a nastavenie.
Vhodné na vývoj
Všetky OEM sa dajú ľahko inštalovať do hotových výrobkov alebo systémov. To môže zahŕňať špecifické rozmery, tvary alebo spôsoby upevnenia, ktoré zjednodušujú proces inštalácie.
Variabilita pripojenia
Komponenty Flir určené na integráciu OEM poskytujú širokú škálu možností pripojenia, ktoré môžu zahŕňať rôzne typy káblov, konektorov alebo bezdrôtových technológií. Výrobcovia si tak môžu vybrať najlepšiu metódu pripojenia pre svoje špecifické aplikácie a potreby.
Malé rozmery
Komponenty Flir pre integráciu OEM sú navrhnuté tak, aby boli čo najmenšie. To umožňuje ich použitie v zariadeniach s obmedzeným priestorom a môže tiež pomôcť znížiť celkovú hmotnosť a veľkosť konečného výrobku.

Prehľad komponentov Flir OEM

Séria TAU2

Flir TAU2, TAU2+

Flir Tau2 je kompaktný, ale výkonný termovízny modul, ktorý sa používa v rôznych aplikáciách, ako napr. bezpilotné lietadlá, zariadenia na nočné videnie alebo priemyselné aplikácie.

na požiadanie

Viac informácií

Séria Boson

Flir Boson, Boson+

Flir Boson je nové termálne zobrazovacie jadro s integrovaným strojovým učením (AI), vysokým rozlíšením pre pokročilé aplikácie detekcie a sledovania vrátane vysokej citlivosti.

na požiadanie

Viac informácií

Séria Lepton

Flir Lepton

Flir Lepton je malé termovízne jadro od spoločnosti Flir, ktoré ponúka rozlíšenie snímača 160x120px a je určené pre aplikácie, ktoré nevyžadujú vysokú presnosť a presnosť.

na požiadanie

Viac informácií

Séria Hadron

Flir Hadron

Flir Hadron je duálny termálny zobrazovací modul (termálna a viditeľná kamera) určený predovšetkým pre potreby bezpilotných lietadiel, vozidiel a iných diaľkovo ovládaných systémov.

na požiadanie

Viac informácií

Mohlo by vás zaujímať

Pozrite sa na témy, ktoré by vás mohli zaujímať, a rozšírte si svoje vedomosti.

Mám vybrané!

Vybrali ste si z tejto série produktov?

Zavolajte nám

Chcete sa opýtať na ďalšie podrobnosti?

Sme pripravení vám pomôcť

Kontaktujte nás a spoločne navrhnime najlepšie riešenie pre vašu aplikáciu.