Séria Flir Kx5

Termokamery pre hasičov

Pokročilé funkcie a kvalita

Termokamery FLIR série Kx5 prinášajú pokročilé funkcie a vysokú kvalitu obrazu v kompaktnom, ľahko použiteľnom balení. Tieto kamery sú ideálne na širokú škálu aplikácií vrátane preventívnej údržby, kontroly budov, diagnostiky systémov a mnohých ďalších.

Napriek malým rozmerom a nízkej hmotnosti poskytujú Kx5 vysoké rozlíšenie a presnosť, čo používateľom umožňuje rýchlo a efektívne identifikovať a riešiť potenciálne problémy.

1
Odolnosť voči extrémnym podmienkam

Termokamery FLIR série Kx5 sú vodotesné, odolné voči nečistotám, vysokým okolitým teplotám (do 260 °C), nárazom a pádom.

2

Veľký 4" displej

V porovnaní s radom Kx má vyšší rad Kxx väčší a jasnejší displej, ktorý umožňuje hasičovi ľahšiu orientáciu v priestore.

3

Variabilita režimov

5 režimov zobrazenia umožňuje hasičom vybrať si vhodný spôsob vizualizácie termovíznych snímok a mať maximálnu viditeľnosť vo všetkých situáciách, ktoré riešia počas zásahov.

4

Rozlíšenie do 320x240px

Vysoké rozlíšenie umožňuje hasičom vidieť aj malé detaily (teplo z ohňa cez medzeru vo dverách) alebo hľadať stratené osoby na veľké vzdialenosti.

Robustné a odolné

Termokamery Kx5 sú navrhnuté tak, aby sa ľahko a pohodlne používali. Ich používateľské rozhranie je intuitívne a ľahko prispôsobiteľné, čo používateľom umožňuje prispôsobiť nastavenia ich konkrétnym potrebám.

Okrem toho sú kamery Kx5 vďaka svojej robustnej konštrukcii a odolnosti voči náročným pracovným podmienkam schopné zvládnuť aj tie najnáročnejšie aplikácie. Tieto kamery podporujú aj celý rad softvérových riešení, ktoré umožňujú jednoduchú analýzu a zdieľanie údajov. Vďaka tomu je Kx5 ideálnou voľbou pre profesionálov, ktorí hľadajú flexibilný, výkonný a spoľahlivý termovízny prístroj.

Osobitné výhody

OSTRÝ A JASNÝ DISPLEJ
Bezúdržbový snímač vytvára detailné tepelné snímky s rozlíšením 240 x 180 pixelov (v niektorých modeloch dokonca 320 x 240 pixelov). Tieto snímky výrazne uľahčujú navigáciu v podmienkach so zvýšeným výskytom dymu.
ODOLNOSŤ
Model K45 je navrhnutý tak, aby vydržal pád z výšky 2 metrov na betón. Je tiež vodotesný podľa štandardu IP67 a dokáže pracovať až do teploty 500 °C (približne 260 °C) počas 5 minút.
PREDĹŽENÁ ZÁRUKA
Na modely K45 a K55 sa vzťahuje záruka 2-5-10 spoločnosti FLIR, čo znamená 2 roky na batérie, 5 rokov na kameru a 10 rokov na detektor.
INTEGROVANÉ ÚLOŽISKO
Umožňuje uložiť až 200 fotografií alebo videosúborov, ktoré možno prehrávať priamo vo fotoaparáte alebo z počítača na neskoršiu analýzu.

Séria termovíznych kamier Flir Kx5

Porovnanie modelov

 
Ak chcete zobraziť viac informácií, prejdite na tabuľku.
 

Získajte radu

Máte záujem o termokamery pre hasičov?

Zavolajte nám

Chcete sa opýtať na ďalšie podrobnosti?

Video