Séria Flir Boson

OEM modul pre integráciu

Vysoký výkon

FLIR Boson, najnovší OEM termovízny modul v rodine Teledyne FLIR, je unikátny svojim spojením vysokého výkonu, pokročilého spracovania obrazu a nízkej spotreby energie a navyše v kompaktnom a ľahkom puzdre. Tento revolučný dizajn robí Boson najmenším a najľahším termovíznym kamerovým modulom vo svojej kategórii.

Okrem toho Boson prichádza s niekoľkými možnosťami rozlíšenia a variabilitou objektívov, ktoré umožňujú používateľom prispôsobiť termokameru svojim konkrétnym potrebám a aplikáciám. Bez ohľadu na vaše špecifické požiadavky je pravdepodobné, že ich Boson bude schopný splniť.

Pokročilé spracovanie obrazu

Termovízny modul Boson, vyvinutý a vyrábaný v USA od spoločnosti Teledyne FLIR, stanovil štandard pre veľkosť, hmotnosť, spotrebu a výkon (SWaP) vo svojej kategórii.

Vďaka pokročilému spracovaniu obrazu Teledyne FLIR Boson a niekoľkým priemyselným štandardom komunikačných rozhraní, je možné modul integrovať do širokej škály aplikácií, od produktov pre hasičov a políciu po bezpilotné lietadlá (UAV), vr. bezpečnostných systémov a vývojových sád pre automobily, a to všetko pri spotrebe energie iba 600 mW.

Flir Boson

Boson je termovizní kamera s dlouhovlnným infračerveným senzorem (LWIR) od společnosti Teledyne FLIR, která stanovila standard pro velikost, hmotnost, spotřebu a výkon ve své kategorii. Je široce používán v bezpečnostních a pozorovacích aplikacích.

Technické údaje

 
Ak chcete zobraziť viac informácií, prejdite na tabuľku.
 

Získajte radu

Máte záujem o komponenty OEM?

Zavolajte nám

Chcete sa opýtať na ďalšie podrobnosti?