Séria Flir Kx3

Termokamery pre hasičov

Flexibilita a odolnosť

Séria Kx3 spoločnosti Teledyne FLIR je ďalšou skvelou termokamerou, ktorá poskytuje výkon a flexibilitu v kompaktnom a odolnom balení.

Táto kamera je navrhnutá tak, aby sa dala ľahko používať, a dokáže rýchlo a presne poskytovať termálne snímky pre rôzne aplikácie vrátane inšpekcií budov, detekcie únikov energie, diagnostiky elektrických a mechanických systémov a ďalších.

1
Lokalizácia osôb pri požiaroch

Termokamery možno použiť na lokalizáciu osôb uväznených v budove zasiahnutej požiarom. Teplo ľudského tela sa dá ľahko zistiť pomocou termokamery, čo umožňuje rýchlu a účinnú záchranu.

2

Zvýšená bezpečnosť hasičov

Termokamery umožňujú hasičom vidieť cez hustý dym alebo tmavé priestory, čím zlepšujú ich schopnosť orientácie a zvyšujú ich bezpečnosť pri práci.

3

Predchádzanie opätovnému vzplanutiu

Po uhasení požiaru môže termovízna kamera pomôcť identifikovať miesta, kde môže dôjsť k opätovnému vznieteniu, čo umožní hasičom prijať preventívne opatrenia.

4

Detekcia skrytého ohniska

Termokamery pre hasičov dokážu odhaliť skryté horúce miesta, ktoré môžu ľudskému oku uniknúť. To umožňuje hasičom rýchlo lokalizovať a zamerať tieto ohniská, čím sa zabráni ďalšiemu šíreniu požiaru.

Jednoduché používanie

Séria Kx3 sa vyznačuje intuitívnym ovládaním a ľahko použiteľným používateľským rozhraním, čo zjednodušuje proces získavania a analýzy termálnych snímok.

Vďaka robustnej konštrukcii a odolnosti voči náročným pracovným podmienkam je séria Kx3 ideálnou voľbou pre profesionálov v mnohých oblastiach, ktorí potrebujú spoľahlivý a účinný termovízny prístroj.

Vďaka kompatibilite s celým radom softvérových riešení umožňuje Kx3 aj jednoduchú analýzu a zdieľanie údajov, čo zvyšuje jeho užitočnosť a flexibilitu.

Špecifické výhody

ODOLNOSŤ VOČI VYSOKÝM TEPLOTÁM
Odoláva teplotám nad 200°C
JEDNODUCHÉ POUŽÍVANIE
Termokamery sa ľahko používajú a zvládne ich každý.
FUNKČNÉ REŽIMY ZOBRAZENIA
Stupeň rizika pre hasiča sa určuje podľa farby obrazu.
OVLÁDANIE AJ V RUKAVICIACH
Termokamera sa pohodlne drží aj v rukaviciach a má veľké tlačidlá.

Série termovíznych kamier Flir K33 a K53

Flir K33

Flir K33 je termokamera určená pre hasičov, ktorá poskytuje vylepšený obrazový výstup a odolnú konštrukciu na použitie v náročných podmienkach.

Flir K53

Flir K53 je odolná infračervená kamera s vysokým rozlíšením a jednoduchou obsluhou, ktorá je ideálna pre hasičské tímy v náročných podmienkach.

Porovnanie modelov

 
Ak chcete zobraziť viac informácií, prejdite na tabuľku.
 

Získajte radu

Máte záujem o termokamery pre hasičov?

Zavolajte nám

Chcete sa opýtať na ďalšie podrobnosti?

Galéria

Video