FLIR Thermal Studio

Software na analýzu termogramov

Efektívna analýza

FLIR Thermal Studio Suite je sada nástrojov, ktoré umožňujú používateľom efektívne spravovať tisíce termovíznych snímok a videí, či už ide o výstupy z ručnej termokamery, bezpilotného dronu (UAV), akustického zariadenia, stacionárne termokamery či termokamery na snímanie únikov plynov (OGI). Tento softvérový balíček poskytuje pokročilé možnosti spracovania a analýzy dát, ktoré sú nevyhnutné pre správnu a presnú analýzu dát určených na prediktívnu údržbu kritických prvkov, diagnostiku systémov či zlepšenie produktivity. Pomocou voliteľného doplnku FLIR Route Creator, ktorý je možné doinštalovať do Thermal Studio Pro, je možné navyše vytváral výstupné protokoly a správy rýchlo, presne a efektívne na základe požiadaviek tretích strán.

Pokročilé funkcie

Príkladom pokročilej funkcie vo FLIR Thermal Studio je napríklad tzv. funkcia Inspection Route. V softvéri si nastavíte inšpekčný postup a následne ho stiahnete priamo do termokamery. Termokamera následne užívateľa vedie postupne v slede jednotlivých inšpekcií, radí dáta a termogramy a umožňuje radiť dáta aj z rôznych ďalších termokamier, ktoré vykonávali rovnakú inšpekciu.

S dostupnosťou vo viac ako 20 jazykoch, je FLIR Thermal Studio pokročilým nástrojom na vytváranie profesionálnych správ z meraní, ktoré obsahujú nevyhnutné analýzy, ktoré sú potrebné napr. na určenie závažnosti závady.

Špecifické výhody

KOMPLEXNÁ SPRÁVA DÁT
FLIR Thermal Studio Suite umožňuje uživatelům spravovat tisíce termogramů a videí bez ohledu na jejich zdroj - mohou pocházet z ruční termokamery, bezpilotního letounu (UAS), akustické kamery nebo z termokamery pro únik plynů (OGI).
ÚDRŽBA A DIAGNOSTIKA
Softwarový balíček ponúka pokročilé možnosti spracovania dát, ktoré sú kľúčové pre prediktívnu údržbu kritických komponentov, diagnostiku systémov a zvýšenie produktivity.
OPTIMALIZÁCIA INŠPEKČNÝCH PROCESOV
Pomocí volitelného doplňku FLIR Route Creator lze v softwaru Thermal Studio Pro optimalizovat procesy inspekcí a zjednodušit tak vytváření reportů. Uživatelé mohou vytvářet inspekční trasy a stáhnout si je přímo do termokamery.
VIACJAZYČNÁ PODPORA
FLIR Thermal Studio Suite je dostupný ve více než 20 jazycích, což usnadňuje jeho použití pro mezinárodní týmy a umožňuje vytváření profesionálních a poutavých zpráv.

Varianty Thermal Studio Suite

 
Pro zobrazení dalších informací posuňte tabulku.
 
Nechte si poradit

Máte záujem o software FLIR Thermal Studio?

Zavolejte nám

Chcete sa opýtať na ďalšie podrobnosti?

Video