Série Flir Si2-PD a Si2-PRO

Špeciálna a pokročilá technológia

Korónová kamera je kľúčovým nástrojom pre priemyselné aplikácie, ako je detekcia čiastočných výbojov, detekcia únikov pod tlakom a identifikácia mechanických porúch. Kamery FLIR Si2-Pro a FLIR Si2-PD ponúkajú širokú škálu možností detekcie a merania. Každá z týchto kamier má svoje vlastné kľúčové vlastnosti a aplikácie, ktoré z nich robia účinné nástroje na priemyselné použitie.

Zvýšenie bezpečnosti práce

Tieto kamery umožňujú včasnú identifikáciu čiastočných výbojov a potenciálnych problémov, čo umožňuje preventívnu údržbu a minimalizuje riziko nehôd. Vďaka vysokej citlivosti a rozlíšeniu dokážu s vysokou presnosťou a spoľahlivosťou odhaliť aj veľmi malé výboje.

Vďaka funkciám automatického ladenia, digitálnym kamerám s 8-násobným priblížením sa tieto kamery ľahko používajú a sú vhodné pre širokú škálu priemyselných aplikácií. Okrem toho sú vybavené funkciami správy vozového parku, ktoré umožňujú efektívnu správu a údržbu nástrojov vo veľkých priemyselných prevádzkach.

Osobitné výhody

Vysoká kvalita a presnosť
Vďaka pokročilej technológii a vysokému rozlíšeniu kamery získate podrobné a presné výsledky, ktoré sú rozhodujúce pre efektívnu diagnostiku.
Vysoká citlivosť a rozlíšenie
Kamera dokáže odhaliť aj veľmi malé výboje a úniky s vysokým rozlíšením a podrobnou analýzou, čím zvyšuje spoľahlivosť detekcie a minimalizuje falošné poplachy.
Prevencia únikov
Kamera umožňuje včasnú detekciu a analýzu vypúšťania a únikov, čo umožňuje rýchlu reakciu a minimalizáciu potenciálnych škôd.
Všestranné použitie
Kamery sú vhodné na širokú škálu aplikácií, od priemyselnej diagnostiky cez energetickú účinnosť až po bezpečnosť a ochranu.

Akustická kamera

Technické údaje

 
Pro zobrazení dalších informací posuňte tabulku.
 

Galerie

Mám vybráno!

Vybrali jste si z této série produktů?

Zavolejte nám

Chcete se zeptat na více detailů?