Séria Flir Exx

Termokamery pre priemysel a stavebníctvo

Prémiová séria termokamier

Termokamery radu Exx sú prémiovým radom termovíznych prístrojov určených pre profesionálnych používateľov, ktorí vyžadujú maximálnu presnosť, funkčnosť a prispôsobivosť.

Tieto termokamery sú vybavené najmodernejšími snímačmi a algoritmami na analýzu tepelných údajov. Séria Exx je navrhnutá tak, aby poskytovala podrobné a presné termografické snímky, čo je dôležité najmä v aplikáciách, kde sa vyžaduje vysoká presnosť, ako je preventívna údržba, kontrola budov alebo diagnostika systémov.

1
Obrázky s vysokým rozlíšením

Séria Flir Exx je známa svojimi snímkami s vysokým rozlíšením, ktoré poskytujú podrobné a presné informácie o teplote skúmaných objektov.

2

Pripojenie Wi-Fi a Bluetooth

Termokamery série Exx ponúkajú pripojenie Wi-Fi a Bluetooth, ktoré umožňujú bezdrôtový prenos údajov a jednoduché zdieľanie s inými zariadeniami.

3

Flexibilita a prispôsobivosť

Flexibilita a prispôsobiteľnosť: Séria Flir Exx umožňuje používateľom prispôsobiť nastavenie svojim potrebám, čo zahŕňa možnosť nastavenia limitov merania teploty, zobrazenia a ďalších funkcií.

4

Intuitívne používateľské rozhranie

Termokamery série Exx s intuitívnym používateľským rozhraním sa ľahko používajú a umožňujú používateľom vykonávať termografické merania rýchlo a efektívne.

Najmenšie teplotné rozdiely

Rozlišovacie schopnosti termokamier série Exx sa považujú za jedny z najlepších v odvetví. Tieto kamery poskytujú snímky s vysokým rozlíšením a vysokou citlivosťou, ktoré umožňujú používateľom identifikovať aj tie najmenšie tepelné rozdiely. Hoci séria Exx ponúka takú vysokú mieru detailov a presnosti, jej používanie je stále jednoduché a intuitívne.

Sériu Exx možno tiež ľahko integrovať do širšieho systému zberu a analýzy údajov, čo používateľom umožňuje jednoducho sledovať a analyzovať tepelné údaje v priebehu času. Vďaka vysokému výkonu, flexibilite a jednoduchej integrácii je séria Exx ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú špičkový termografický zobrazovací nástroj.

Osobitné výhody

Rozsah teplôt
Termokamery FLIR dokážu merať veľmi široký rozsah teplôt, často až tisíce stupňov Celzia.
VARIABILITA ŠOŠOVIEK
K dispozícii sú širokouhlé objektívy na snímanie veľkých plôch a teleobjektívy na snímanie zblízka na väčšie vzdialenosti.
REŽIM MSX
Režim MSX (Multi-Spectral Dynamic Imaging) je špeciálna technológia FLIR, ktorá kombinuje termálne a vizuálne snímky do jedného obrazu.
POKROČILÝ SOFTVÉR
Softvér FLIR poskytuje pokročilé možnosti analýzy, ako sú automatické správy, podrobné teplotné profily a analýza trendov.

Séria termovíznych kamier Exx

Flir E76

Flir E76 je profesionálna termokamera s vysokým rozlíšením, zvýšenou citlivosťou a podrobnými analytickými funkciami, určená na náročné priemyselné a energetické kontroly.

Flir E86

Flir E86 je profesionálna termokamera s vysokým rozlíšením, zvýšenou citlivosťou a podrobnými analytickými funkciami, určená na náročné priemyselné a energetické kontroly.

Flir E96

Flir E96 je špičková termokamera s vynikajúcou citlivosťou a rozlíšením, určená na komplexné diagnostické a výskumné aplikácie v priemysle.

Porovnanie modelov

 
Ak chcete zobraziť viac informácií, prejdite na tabuľku.
 

Získajte radu

Máte záujem o termokamery Exx?

Zavolajte nám

Chcete sa opýtať na ďalšie podrobnosti?

Galéria

Objektívy pre fotoaparáty

Kamery FLIR E76, E86 a E96 sú kompatibilné so všetkými vymeniteľnými objektívmi AutoCal. Fotoaparát automaticky rozpozná, keď je nasadený nový objektív, a spustí sprievodcu, ktorý spustí automatickú kalibráciu fotoaparátu s objektívom - nie je potrebné posielať fotoaparát do servisného strediska.

To pomáha zabezpečiť, aby kamera vždy poskytovala vysokokvalitné snímky a presné tepelné merania.

Video