A6700 MWIR/SLS

Chladené termovízne kamery

Výkon a flexibilita

Chladené termokamery FLIR radu A6750 a A6780 ponúkajú vysoký výkon a flexibilitu pre širokú škálu aplikácií, od vedeckého výskumu až po priemyselnú kontrolu. Tieto kamery kombinujú vysokú rýchlosť snímania s vysokým rozlíšením, takže sú ideálne na zachytávanie rýchlych tepelných udalostí a podrobnú analýzu. Vďaka chladeniu kamery môžu používatelia zistiť malé teplotné rozdiely, čo zvyšuje presnosť merania a umožňuje detekciu teplejších objektov na veľké vzdialenosti.

Vďaka štvorpolohovému motorizovanému filtru a podpore motorizovaných zaostrovacích šošoviek FLIR poskytne model X8580 kvalitnejšie zábery, čím ušetrí čas a zníži frustráciu v dynamickom prostredí.

1
Kvalita obrazu

Termokamery poskytujú detailné snímky s vysokým rozlíšením, ktoré umožňujú používateľom vidieť a analyzovať tepelné javy s vysokou úrovňou detailov.

2

Vysokorýchlostný záznam

Kamery dokážu snímať v plnom rozlíšení s vysokou frekvenciou snímok (napr. 125 Hz v prípade modelu A6750), čo je ideálne na monitorovanie rýchlych tepelných udalostí.

3

Jednoduchá integrácia

Vďaka štandardným videorozhraniam, ako je gigabitový ethernet, a možnosti ovládať kameru a prenášať údaje pomocou jediného kábla umožňujú kamery jednoduchú integráciu do rôznych systémov.

3

Pokročilá analýza

Pomocou aplikácie FLIR Research Studio môžu používatelia jednoducho zhromažďovať, analyzovať a zdieľať údaje. Toto riešenie ponúka jednoduchý pracovný postup od pripojenia kamery až po analýzu, čo uľahčuje spoluprácu s tímom a rýchle získavanie výsledkov.

Technológia SLS™

Detektory A6750 SLS a A6780 SLS využívajú technológiu Strained Layer Superlattice (SLS), novšiu technológiu detektorov s vyššou citlivosťou a kratším integračným časom v porovnaní s tradičnými InSb detektormi. Súčasťou tejto série je aj fotoaparát A6700, ktorý ponúka vynikajúcu kombináciu rýchlosti, rozlíšenia a citlivosti pre širokú škálu aplikácií. Všetky tieto modely sú navrhnuté tak, aby poskytovali spoľahlivé a presné výsledky, či už sa používajú v laboratóriu, na výrobnej linke alebo v teréne.

Séria chladených termovíznych kamier X6980 MWIR/SLS

A6700

Vhodné pre priemysel a vedu. Kombinuje rýchlosť a výkon.

A6750

Tento model vyniká svojím rozlíšením. Jeho silnou stránkou je rýchlosť skenovania.

A6750 SLS

Technológia SLS zvyšuje jej citlivosť. Vedie k detekcii teplotných rozdielov.

A6780

Je určený na širokú škálu aplikácií. Kombinuje výkon a flexibilitu pre používateľa.

A6780 SLS

Optimalizované pre náročné aplikácie. Rovnako ako model A6750 SLS využíva technológiu SLS.

Technické údaje

 
Ak chcete zobraziť viac informácií, prejdite na tabuľku.
 

Získajte radu

Máte záujem o tieto termokamery?

Zavolajte nám

Chcete sa opýtať na ďalšie podrobnosti?