X6980 MWIR/SLS

Chladené termovízne kamery

FLIR X6980™

FLIR X6980 je ultrarýchla kamera so stredným infračerveným žiarením určená pre vedcov a inžinierov, ktorí potrebujú rýchlo snímať obrázky na presnú tepelnú analýzu a vlastné rádiometrické merania. Táto termokamera kombinuje rozlíšenie 640 × 512 bodov s úžasnou frekvenciou snímok, čo výskumníkom umožňuje zaznamenávať pohyby rýchlo sa pohybujúcich objektov alebo rýchle zmeny teploty, či už v laboratóriu alebo na skúšobnom stole. Vďaka štvorpolohovému motorizovanému filtru a podpore motorizovaných objektívov FLIR poskytuje X6980 kvalitnejšie zábery, čím šetrí čas a znižuje frustráciu v dynamických prostrediach zberu údajov.

Vďaka štvorpolohovému motorizovanému filtru a podpore motorizovaných zaostrovacích šošoviek FLIR poskytne model X8580 kvalitnejšie zábery, čím ušetrí čas a zníži frustráciu v dynamickom prostredí.

FLIR X6980 SLS™

FLIR X6980 SLS je ultrarýchla dlhovlnná infračervená kamera určená pre vedcov a inžinierov, ktorí potrebujú rýchlo snímať obrázky na presnú tepelnú analýzu a vlastné rádiometrické merania. Táto termokamera kombinuje rozlíšenie 640 × 512 bodov detektora SLS s najrýchlejšími snímkovými frekvenciami, čím ponúka kratšie expozičné časy a širšie teplotné pásma potrebné na zachytenie ostrých snímok vysokorýchlostných udalostí.

Vďaka štvorpolohovému motorizovanému filtru a podpore motorizovaných objektívov FLIR poskytuje X6980 SLS vysokú kvalitu záznamov a šetrí čas.

Séria chladených termovíznych kamier X6980 MWIR/SLS

FLIR X6980™

Rovnako ako celý rad kamier FLIR X-Series, aj kamera X6980 ponúka pokročilé možnosti záznamu, spúšťania a synchronizácie, vďaka čomu ju možno ľahko konfigurovať a integrovať na úspešné získavanie údajov v najnáročnejších aplikáciách. Táto kamera je vybavená štvorpolohovým motorizovaným filtrovým kolieskom a podporou motorizovaných zaostrovacích objektívov FLIR, ktoré poskytujú kvalitnejšie zábery a zároveň šetria čas a znižujú frustráciu v dynamických prostrediach zberu údajov. Okrem toho kombináciou vysoko citlivého detektora s najrýchlejším skenovaním umožňuje X6980 výskumníkom zachytiť a zastaviť pohyb počas celej rýchlej udalosti - či už v laboratóriu alebo na testovacom zariadení.

FLIR X6980 SLS

Rovnako ako celý rad FLIR X-Series, aj X6980 SLS ponúka pokročilé možnosti záznamu, spúšťania a synchronizácie, vďaka čomu ho možno ľahko konfigurovať a integrovať na úspešné získavanie údajov v najnáročnejších aplikáciách. Vďaka štvorpolohovému motorizovanému filtru a podpore motorizovaných zaostrovacích objektívov FLIR poskytne X6980 SLS kvalitnejšie zábery, čím ušetrí čas a zníži frustráciu v dynamických prostrediach zberu údajov. Okrem toho kombináciou detektora SLS LWIR s najrýchlejším skenovaním ponúka X6980 SLS kratšie frekvencie skenovania a širšie teplotné pásma, čo výskumníkom umožňuje zachytiť a zastaviť pohyb počas celej rýchlej udalosti, či už v laboratóriu alebo na testovacom zariadení.

Technické údaje

 
Ak chcete zobraziť viac informácií, prejdite na tabuľku.
 

Získajte radu

Máte záujem o tieto termokamery?

Zavolajte nám

Chcete sa opýtať na ďalšie podrobnosti?