Flir Ignite

Softvér na analýzu

Na použitie v náročných podmienkach

FLIR Ignite je bezpečné cloudové úložisko, ktoré vám umožňuje bezproblémové nahrávanie, úpravu, organizáciu, ukladanie a zdieľanie snímok a videí z vybraných termokamier FLIR*. Prestaňte strácať čas kopírovaním obrázkov do iných zariadení alebo zálohovaním údajov pomocou kábla USB. Pomocou služby FLIR Ignite sa vaše snímky automaticky prenášajú z termokamery do konta Ignite, čo vám umožňuje prístup k súborom z počítača alebo mobilného zariadenia, kedykoľvek ich potrebujete.

Mnohé funkcie

FLIR Ignite je bezpečné cloudové úložisko, ktoré vám umožňuje bezproblémové nahrávanie, úpravu, organizáciu, ukladanie a zdieľanie snímok a videí z vybraných termokamier FLIR*. Prestaňte strácať čas kopírovaním obrázkov do iných zariadení alebo zálohovaním údajov pomocou kábla USB.

Pomocou služby FLIR Ignite sa vaše snímky automaticky prenášajú z termokamery do konta Ignite, čo vám umožňuje prístup k súborom z počítača alebo mobilného zariadenia, kedykoľvek ich potrebujete. Upravujte termálne snímky v teréne a presúvajte súbory do vlastných priečinkov pre lepšiu organizáciu, potom zdieľajte výsledky s kolegami a klientmi pomocou prepojenia chráneného heslom. Súbory môžete dokonca synchronizovať s počítačom na pokročilú analýzu a spracovanie v programe FLIR Thermal Studio alebo inom vybranom softvéri na vytváranie správ.

* Funkcia automatického nahrávania je v súčasnosti kompatibilná s vybranými kamerami FLIR: séria T5xx, séria T8xx, séria Exx, séria FLIR ONE, GF77 a séria Cx

Teraz sú k dispozícii 4 kapacity úložiska: 1000 GB, 100 GB, 10 GB alebo 1 GB

 
Ak chcete zobraziť viac informácií, prejdite na tabuľku.
 
Získajte radu

Máte záujem o softvér FLIR Ignite?

Zavolajte nám

Chcete sa opýtať na ďalšie podrobnosti?