Kamera na detekciu výbojov

Korónové kamery sú kľúčovými nástrojmi pre priemyselné aplikácie, kde je nevyhnutná pravidelná kontrola a preventívna údržba zariadení. Kamery FLIR Si2-Pro a FLIR Si2-PD ponúkajú širokú škálu funkcií a technológií na účinnú detekciu a diagnostiku výbojov.

Tieto kamery umožňujú včasnú identifikáciu čiastočných výbojov a potenciálnych problémov, čo umožňuje preventívnu údržbu a minimalizuje riziko nehôd. Vďaka vysokej citlivosti a rozlíšeniu dokážu s vysokou presnosťou a spoľahlivosťou odhaliť aj veľmi malé výboje.

Široká škála aplikácií

  • Priemyselná bezpečnostná kontrola: FLIR Si2-Pro aj FLIR Si2-PD sú ideálne na pravidelnú kontrolu a preventívnu údržbu v rôznych priemyselných prostrediach, kde je nevyhnutné identifikovať potenciálne riziká spojené s výbojmi a poruchami.
  • Zisťovanie únikov tlakových plynov: vďaka schopnosti kvantifikovať mieru úniku a náklady spojené s únikmi priemyselných plynov a stlačeného vzduchu sú obe kamery neoceniteľným nástrojom na minimalizáciu prevádzkových nákladov a strát.
  • Diagnostika mechanických porúch: Detekcia mechanických porúch oboma kamerami umožňuje včasnú identifikáciu problémov s ložiskami a plánovanie opráv, čím sa znižuje riziko odstávok zariadení a zvyšuje spoľahlivosť.

Specifické výhody

Série termokamer a senzorů FLIR pro detekci plynů

Prehľad termokamier na detekciu stlačeného vzduchu

Presné a rýchle zisťovanie únikov stlačeného vzduchu

FLIR Si2-PD

FLIR Si2-PD sa špecializuje na detekciu čiastočných výbojov pri kontrole energetickej infraštruktúry.

Více informací

FLIR Si2-PRO

FLIR Si2-Pro je priemyselná akustická kamera. Používa sa na zisťovanie únikov pod tlakom, mechanických porúch a čiastočných výbojov.

Více informací

Těmto firmám jsme již pomohli najít vhodné řešení pro jejich aplikaci

Mohlo by vás zajímat

Podívejte se na témata, která by vás mohla zajímat a rozšířit vaše znalosti.

Co je MSX® ?

Jsme tady pro vás

Zaujaly vás tyto produkty?

Víme, co hledáte

Chcete se zeptat na více detailů?

Jsme připraveni vám pomoci

Kontaktujte nás a pojďme společně navrhnout to nejlepší řešení pro Vaši aplikaci.