Séria Flir A50/A70

Stacionárne termokamery

Flexibilita analýzy

FLIR A50 a A70 sú termálne kamery na streamovanie obrazu, ktoré sú ideálnou voľbou pre používateľov, ktorí vyžadujú možnosť ovládať kameru a streamovať obraz cez Ethernet, ako aj flexibilitu pri vykonávaní analýzy a zhromažďovaní nespracovaných údajov tepelných charakteristík pomocou preferovaných softvérových aplikácií.

Vďaka možnostiam pripojenia Wi-Fi, integrovanej kamere s videním, streamovaniu komprimovaných rádiometrických snímok a kompatibilite s ONVIF S (len pokročilá verzia) sú tieto malé a ľahké automatizačné kamery s pevným zaostrením ideálne na optimalizáciu riadenia procesov a zabezpečenia kvality, čo vedie k zlepšeniu výnosov, kvality výrobkov, času priechodnosti a zníženiu nákladov.

Kompaktné termokamery

FLIR A50/70 sú kompaktné termokamery určené na monitorovanie teploty v náročných priemyselných aplikáciách. Tieto kamery ponúkajú vysokú presnosť a široký dynamický rozsah na detekciu a lokalizáciu teplotných anomálií. Prispôsobiteľné vstupy a výstupy umožňujú jednoduchú integráciu s existujúcimi monitorovacími systémami a regulátormi.

Tieto kamery sú schopné nepretržitej prevádzky a ich kompaktné rozmery umožňujú inštaláciu v priestorovo obmedzených prostrediach. Kamery A50/70 ponúkajú aj streamovanie videa v reálnom čase cez sieť Ethernet, čo umožňuje jednoduchý prenos údajov a rýchlu analýzu. Vďaka svojej vysokej citlivosti a presnosti sú tieto kamery ideálne pre širokú škálu aplikácií vrátane monitorovania procesov, preventívnej údržby, kontroly kvality, výskumu a vývoja a mnohých ďalších.

Osobitné výhody

Kompaktné rozmery
Kamera FLIR A50/70 ponúka vysokú kvalitu obrazu a funkcie v kompaktnom balení, čo umožňuje jej použitie aj v priestorovo obmedzených prostrediach.
Streamovanie videa v reálnom čase
Vďaka tejto funkcii umožňujú rýchly prenos údajov a rýchlu analýzu.
Vysoká presnosť
Tieto kamery ponúkajú vysokú presnosť a široký dynamický rozsah na detekciu a lokalizáciu teplotných anomálií.
Prispôsobiteľné vstupy a výstupy
A50/70 umožňuje jednoduchú integráciu s existujúcimi monitorovacími systémami a riadiacimi jednotkami.

Séria termovíznych kamier A50/A70

Flir A50/A70

Termokamera FLIR A50/A70 je vysoko výkonný nástroj na monitorovanie priemyselných procesov a kontrolu kvality, ktorý ponúka vysoké rozlíšenie a pokročilé funkcie na presné a spoľahlivé výsledky.

Technické údaje

 
Ak chcete zobraziť viac informácií, prejdite na tabuľku.
 

Získajte radu

Máte záujem o termokamery série A50/70?

Zavolajte nám

Chcete sa opýtať na ďalšie podrobnosti?