Séria Flir A35/65

Stacionárne termokamery

Pokročilé zobrazovacie funkcie

FLIR A35 a A65 sú kompaktné termokamery, ktoré ponúkajú vysokú presnosť a široký dynamický rozsah pre rôzne priemyselné aplikácie. Tieto kamery sú navrhnuté tak, aby spĺňali náročné požiadavky priemyselných aplikácií vrátane dlhodobého monitorovania procesov, detekcie teplotných anomálií a preventívnej údržby.

Ide o snímače určené na monitorovanie stavu, riadenie procesov/zabezpečenie kvality a požiarnu prevenciu. Modely A35 aj A65 sa bez problémov integrujú do existujúcich systémov a ponúkajú komplexné vizuálne monitorovanie teploty. Je súčasťou série teplotných snímačov Ax5 s termografickým snímaním na trhu a poskytuje lineárny teplotný výstup prostredníctvom softvéru kompatibilného s GenICam™.

Veľké množstvo údajov

Modely FLIR A35 a A65 majú široký teplotný rozsah, čo z nich robí ideálne nástroje pre širokú škálu aplikácií. Okrem toho sa tieto kamery dajú ľahko integrovať do existujúcich systémov vďaka ethernetovému pripojeniu a podpore GenICam. Tieto kamery ponúkajú aj vysokú presnosť merania a široký dynamický rozsah, čo z nich robí univerzálny nástroj pre rôzne priemyselné aplikácie.

Osobitné výhody

KOMPLEXNÉ VIZUÁLNE MONITOROVANIE TEPLOTY
Modely FLIR A35 aj A65 ponúkajú komplexné vizuálne monitorovanie teploty, ktoré používateľom umožňuje sledovať a analyzovať teplotné profily v reálnom čase.
BEZPROBLÉMOVÁ INTEGRÁCIA
Tieto snímače sa bezproblémovo integrujú do existujúcich systémov, čo zjednodušuje inštaláciu a uľahčuje ich používanie.
KOMPATIBILITA SO SYSTÉMOM GENICAM™
Snímače FLIR A35 a A65 patria medzi niekoľko málo snímačov teploty na trhu, ktoré poskytujú lineárny teplotný výstup prostredníctvom softvéru kompatibilného so systémom GenICam™.
RÔZNE APLIKÁCIE
Vďaka svojej konštrukcii a vlastnostiam sú tieto snímače vhodné na širokú škálu aplikácií vrátane riadenia procesov a zabezpečenia kvality, prevencie proti požiarom a monitorovania stavu.

Séria termovíznych kamier A35/A65

Flir A35/A65

Termokamery FLIR A35 a A65 sú kompaktné a flexibilné termokamery pre priemyselné a výskumné aplikácie.

Technické údaje

 
Ak chcete zobraziť viac informácií, prejdite na tabuľku.
 

Získajte radu

Máte záujem o termokamery A35/A65?

Zavolajte nám

Chcete sa opýtať na ďalšie podrobnosti?