Séria Flir Ax8

Stacionárne termokamery

Malé a cenovo dostupné

FLIR Ax8 kombinuje termovíziu s vizuálnou kamerou v jednom malom a cenovo dostupnom balení na nepretržité monitorovanie teploty a upozorňovanie. Ax8 vám pomôže chrániť sa pred neplánovanými výpadkami, prerušením služieb a poruchami elektrických alebo mechanických zariadení.

Model Ax8 je kompaktný a ľahko sa inštaluje. Zabezpečuje nepretržité monitorovanie elektrických rozvádzačov, výrobných a spracovateľských priestorov, dátových centier, výroby a distribúcie energie, dopravy a hromadnej prepravy, skladovania a chladiarenských skladov.

Monitoruje pre vás teploty

Stacionárna termokamera Flir Ax8 je kompaktné riešenie na monitorovanie teploty v reálnom čase a detekciu horúcich miest, ktoré môžu byť kritické pre elektrické a mechanické zariadenia. Toto cenovo dostupné a ľahko inštalovateľné riešenie umožňuje nepretržité monitorovanie teploty s možnosťou nastavenia až 6 meracích oblastí s alarmami na nepretržité monitorovanie kritického stavu elektrických a mechanických zariadení.

Ax8 poskytuje včasnú detekciu zmien teploty, vďaka čomu je ideálny na monitorovanie elektrických rozvádzačov, výrobných procesov, spracovateľského priemyslu, dátových centier, skladov a na prediktívne riadenie a monitorovanie kľúčových technológií.

Osobitné výhody

Malé rozmery
Robustný kryt IP 67 s rozmermi len 54 x 25 x 95 mm.
Pripojenie
Dve káblové pripojenia (konektor Ethernet, digitálne I/O).
Automatické alarmy
Automatické alarmy pri prekročení teplotných limitov.
formáty
Prenášajte termovízne videá, videá z digitálnej kamery alebo MSX vo formátoch MPEG, MJPEG a H.264.

Termokamera Ax8

Flir Ax8

Termokamera FLIR Ax8 je kompaktné riešenie na monitorovanie teploty a stavu strojov a zariadení.

Technické údaje

 
Ak chcete zobraziť viac informácií, prejdite na tabuľku.
 

Získajte radu

Máte záujem o termokamery Ax8?

Zavolajte nám

Chcete sa opýtať na ďalšie podrobnosti?