FLIR Desktop ATLAS SDK

Software na vývoj aplikácií

Vývoj podľa aplikácií

FLIR Desktop Atlas SDK predstavuje novú éru vo vývoji vlastných aplikácií v oblasti termovíznych kamier FLIR. Vďaka jeho podpore v celej šírke portfólia FLIR a vzorového kódu, si vývojári môžu ľahko vytvoriť aplikácie komunikujúce s produktmi FLIR a to v rôznych oblastiach. Napr. stacionárne termokamery sú kľúčové pre monitorovanie kvality produkcie a detekciu požiaru v priemyselných prevádzkach, zatiaľ čo ručné termokamery ponúkajú potrebnú pomoc stavebným odborníkom a inšpektorom. FLIR SDK je vhodný aj pre špeciálne aplikácie ako sú napr. vyhľadávanie a záchranu osôb, pomocou bezpilotných prostriedkov (UAV), ktoré umožňujú letecký dohľad a rýchle rozhodovanie v kritických situáciách.

Vytvárajte aplikácie

FLIR Atlas SDK je špeciálne navrhnutý tak, aby umožňoval vývojárom vyvíjať rýchlo a ľahko rôzne typy aplikácií. Vďaka podpore a vzorovému kódu môžu vývojári pridávať rôzne funkcie a kombinovať rôzne typy termokamier FLIR, aby dosiahli požadovaný výsledok vo svojej aplikácii.

Čo je súčasťou Atlas SDK? Metódy a triedy umožňujúce vytvárať aplikácie, ktoré sa budú pripájať a priamo streamovať obraz z termovíznych kamier. Tento spôsob umožní vývojárom prevádzať RAW dáta na teplotné informácie a vytvárať algoritmy na základe absolútnej teploty každého pixelu.

Kľúčové vlastnosti (v závislosti od modelu kamery):

  • Podpora komunikácie a streamingu pomocou rozhrania FireWire, Gigabit, RTSP a USB.
  • Umožňuje užívateľovi plné ovládanie kamery.
  • Prevádza 16-bitové informácie na teplotné dáta pre maximálnu flexibilitu užívateľa.
  • Umožňuje 16-bitový teplotný lineárny výstup, histogram a signálové výstupy.
 
Ak chcete zobraziť viac informácií, prejdite na tabuľku.
 
Získajte radu

Máte záujem o FLIR SDK?

Zavolajte nám

Chcete sa opýtať na ďalšie podrobnosti?