Séria Flir Cx

Malé a ľahké termokamery

Pokročilé zobrazovacie funkcie

Termokamery radu CX sú špičkové termálne zobrazovacie nástroje, ktoré sú vybavené pokročilými funkciami a ľahko sa používajú.

Tieto termokamery sú obzvlášť cenné pre profesionálov v oblasti údržby, stavebníctva, hasičstva a bezpečnosti, kde môže byť presný a spoľahlivý obraz veľmi dôležitý.

Séria CX je vybavená sofistikovanými snímačmi a algoritmami, ktoré dokážu presne zachytiť a analyzovať tepelné údaje, čo je kľúčom k odhaleniu potenciálnych problémov, ktoré by inak zostali ľudskému oku skryté. Tieto termokamery ponúkajú aj širokú škálu nastaviteľných parametrov, ktoré umožňujú používateľom prispôsobiť zobrazenie ich špecifickým potrebám.

1
Jednoduché používanie

Termokamery Flir Cx sú navrhnuté tak, aby ich používanie bolo čo najpohodlnejšie a najjednoduchšie a aby používateľom umožňovali rýchle a efektívne termografické merania.

2

Presnosť a citlivosť

Termokamery Flir Cx sú navrhnuté tak, aby ich používanie bolo čo najpohodlnejšie a najjednoduchšie a aby používateľom umožňovali rýchle a efektívne termografické merania.

3

Vysoká presnosť a citlivosť

Termokamery Flir Cx možno ľahko integrovať so smartfónmi a tabletmi, čo umožňuje jednoduchý prenos, spracovanie a zdieľanie údajov.

4

Odolný dizajn

Termokamery Flir Cx majú robustnú a odolnú konštrukciu, takže sú vhodné na použitie v náročných podmienkach a prostrediach.Veľké množstvo údajov

Jednou z najvýraznejších vlastností termokamier série CX je ich schopnosť poskytovať vysokokvalitné snímky v reálnom čase. To sa dosahuje vďaka senzorom s vysokým rozlíšením a výkonným procesorom, ktoré dokážu spracovať veľké množstvo údajov v krátkom čase.

Či už ide o monitorovanie tepelného vývoja komponentov počas testovania alebo lokalizáciu únikov tepla v budovách, tieto termokamery poskytujú dôležité informácie, ktoré pomáhajú optimalizovať prevádzku a minimalizovať riziká. Okrem toho robustná konštrukcia a odolnosť voči náročným podmienkam znamená, že séria CX vydrží náročné prevádzkové podmienky, takže je ideálna pre celý rad aplikácií.

Osobitné výhody

zisťovanie problémov
Rýchle nájdenie skrytých porúch a skrátenie času diagnostiky vďaka MSX, presnému termovíznemu zobrazovaniu 160 × 120 a 1-dotykovej úrovni/rozsahu
rýchle zdieľanie
Nahrávajte snímky priamo pomocou cloudového pripojenia FLIR Ignite, potom vytvárajte profesionálne správy a posielajte ich zákazníkom e-mailom.
Odolnosť
Vreckovú termokameru C5 si môžete vziať na akúkoľvek prácu - IP54 pre ochranu pred vodou a prachom. Je tiež odolný voči pádom z výšky 2 m.
vytrvalosť a kapacita
Batéria vydrží až 4 hodiny a kapacita pamäte je približne 5000 snímok. Takže môžete byť vždy pripravení.

Séria termovíznych kamier Cx

FLIR C5

S prístrojom FLIR C5 vo vrecku budete kedykoľvek pripravení nájsť prehriate poistky, úniky vzduchu, problémy s potrubím a ďalšie problémy. Identifikácia skrytých problémov je jednoduchá vďaka skutočnej termokamere s rozlíšením 160 × 120 (19 200 pixelov), multispektrálnemu dynamickému displeju MSX®, 5-megapixelovej vizuálnej kamere a LED svietidlu. C5 priamo nahráva a ukladá vaše snímky do cloudu FLIR Ignite™, kde môžete organizovať a zálohovať svoje súbory. Zdieľajte obrázky so zákazníkmi alebo vytvárajte profesionálne správy, ktoré dokumentujú problém a požadované opravy.

FLIR CX5

FLIR Cx5 je certifikovaný na použitie v mnohých výbušných prostrediach, vďaka čomu nie je potrebné získavať povolenia na prácu v horúcom počasí kvôli plynom, výparom a prachu počas prieskumu. Pomocou systému FLIR MSX® vám Cx5 pomôže rýchlo identifikovať potenciálne problémy a zlepšiť výkon zariadenia. Dotykové rozhranie sa jednoducho používa a tepelné rozlíšenie 160 × 120 poskytuje presné meranie teploty blízkych cieľov. FLIR Ignite™ poskytuje priamy prenos, ukladanie a zálohovanie údajov, takže snímky sú vždy k dispozícii a bezpečne uložené vo všetkých vašich zariadeniach

Technické údaje

 
Ak chcete zobraziť viac informácií, prejdite na tabuľku.
 

Získajte radu

Máte záujem o termokamery Cx?

Zavolajte nám

Chcete sa opýtať na ďalšie podrobnosti?

Galéria

Video