Série Flir Hadron

FLIR OEM pro integraci

Pokročilé funkcie a výkon

Hadron 640R predstavuje revolúciu v integrácii špičkových technológií v jednom ľahko integrovateľnom module. Tento produkt je výsledkom spojenia výkonnej rádiometrickej termokamery Boson® s rozlíšením 640x512 a 64MP viditeľnej kamery RGB, čím vytvára unikátne riešenie pre množstvo aplikácií.

Nielenže je toto zariadenie schopné poskytnúť vysokorýchlostné duálne záznamy vo viditeľnom a termálnom spektre za akýchkoľvek svetelných podmienok, ale vďaka svojmu dizajnu optimalizovanému na veľkosť, hmotnosť a výkon (SWaP) sa stáva ideálnym duálnym senzorovým payloadom pre integráciu do systémov bezpilotných lietadiel (UAS), bezpilotných pozemných vozidiel (UGV), robotických platforiem a aplikácií pripravených pre umelú inteligenciu.

Boson longwave infrared (LWIR) termokamera ponúka schopnosť vidieť cez úplnú tmu, dym, hmlu, predísť oslneniu svetlom a tiež merať teplotu každého pixelu v scéne, čím otvára nové možnosti pre inteligentné snímacie aplikácie.

Hadrón ako duálny systém

Hadron 640R nielenže prináša technologickú špičku vo forme duálneho systému termokamery a digitálnej kamery, ale taktiež výrazne uľahčuje prácu integrátorov. Modul bol navrhnutý tak, aby minimalizoval náklady a čas vývoja nových produktov, či už sa jedná o UAS, UGV alebo ďalšie vzdialene ovládateľné autonómne systémy. Ovládače a vzorový kód sú dostupné pre popredné procesory na trhu od NVIDIA, Qualcomm a ďalších, čo značne znižuje náklady na vývoj a skracuje dobu uvedenia nových produktov na trh.

K dispozícii je aj vysoko kvalifikovaný technický tím vzdialenej podpory, ktorý je vždy pripravený pomôcť. Hadron 640R klasifikovaný podľa USA jurisdikcie ministerstva obchodu ako dual-use item podľa ECCN 6A003.b.4.b. a preto svoje využitie nájde v mnohých priemyselných a vojenských aplikáciách vďaka svojej odolnosti proti vode a prachu (IP54) a nízkej spotrebe energie (v ustálenom stave iba 1,8 W), čo predlžuje životnosť batérie a umožňuje dlhší letový čas.

Modul pre integráciu

Flir Boson

Hadron 640R, spájajúci špičkovú rádiometrickú termokameru Boson® s rozlíšením 640x512 a 64MP viditeľnú kameru RGB, ponúka ideálny duálny senzorový payload pre integráciu do bezpilotných systémov a AI-pripravených zariadení, a zároveň optimalizuje veľkosť, hmotnosť a výkon pre predĺženie životnosti batérie a dlhšiu dobu prevádzky .

Technické údaje

 
Pro zobrazení dalších informací posuňte tabulku.
 

Nechte si poradit

Zaujaly vás OEM komponenty?

Zavolejte nám

Chcete se zeptat na více detailu?