FLIR X8580™

Chladené termovízne kamery

FLIR X8580™

Stredne infračervená kamera FLIR X8580 je určená pre vedcov a inžinierov, ktorí potrebujú zachytiť detailné snímky rýchlych udalostí, vykonávať vlastné rádiometrické merania alebo zisťovať miesta porúch kompozitov, solárnych článkov a elektroniky. Táto termokamera kombinuje rozlíšenie HD 1280 × 1024 s rýchlymi snímkovými frekvenciami a integračnými časmi, čo výskumníkom umožňuje zaznamenávať zastavenie pohybu rýchlo sa pohybujúcich objektov alebo rýchle zmeny teploty, či už v laboratóriu alebo v testovacom zariadení.

Vďaka štvorpolohovému motorizovanému filtru a podpore motorizovaných zaostrovacích šošoviek FLIR poskytne model X8580 kvalitnejšie zábery, čím ušetrí čas a zníži frustráciu v dynamickom prostredí.

FLIR X8580 SLS™

FLIR X8580 SLS je vysokorýchlostná infračervená kamera s vysokým rozlíšením a dlhými vlnami určená pre vedcov a inžinierov, ktorí potrebujú zachytiť detailné snímky rýchlych udalostí, vykonávať vlastné rádiometrické merania alebo zisťovať miesta porúch v kompozitoch, solárnych článkoch a elektronike. Táto termokamera kombinuje rozlíšenie 1280 × 1024 bodov detektora SLS s vysokorýchlostnou frekvenciou snímania, čím ponúka kratšie časy skenovania a širšie teplotné pásma na ostré záznamy rýchlych zastavení.

Vďaka štvorpolohovému motorizovanému filtru a podpore motorizovaných zaostrovacích objektívov FLIR poskytne X8580 SLS vysokokvalitné zábery, čím ušetrí čas a zníži frustráciu v dynamických prostrediach získavania informácií.

Osobitné výhody

Vysoká kvalita
Vysoké rozlíšenie a citlivosť umožňujú získať ostré tepelné snímky aj pri vysokých rýchlostiach. Používatelia môžu zisťovať malé teplotné rozdiely s minimálnym šumom a využívať plné rozlíšenie 1280 × 1024 pixelov až do 181 Hz.
Rozšírené možnosti nahrávania
Kamera ponúka možnosť nahrávania priamo do pamäte fotoaparátu, a to až 34 sekúnd v plnom HD rozlíšení bez straty obrazu. Umožňuje tiež nahrávať až 15 minút dát v rozlíšení 1280 × 1024 priamo na dodaný 512GB disk SSD.
Synchronizácia a integrácia softvéru
Používatelia môžu synchronizovať snímanie s externými udalosťami alebo prístrojmi a prenášať tepelné údaje priamo do počítačov s rôznymi operačnými systémami. Kamera je tiež kompatibilná s FLIR Research Studio a FLIR Science camera SDK pre integráciu tretích strán.
Flexibilita
Fotoaparát ponúka jednoduchú výmenu rôznych filtrov vďaka štvorpolohovému motorizovanému filtru a umožňuje inštaláciu/odstránenie spektrálnych filtrov alebo filtrov neutrálnej hustoty v teréne. Automatická detekcia filtrov a vlastné možnosti chladných filtrov zvyšujú prispôsobivosť fotoaparátu pre rôzne aplikácie.

Séria chladených termovíznych kamier X8580 MWIR/SLS

X8580

FLIR X8580 je vysokorýchlostná kamera so stredným infračerveným rozlíšením 1280 × 1024 určená pre vedcov a inžinierov. Umožňuje používateľom zachytávať podrobné snímky rýchlych udalostí na presnú tepelnú analýzu, vykonávať vlastné rádiometrické merania alebo zisťovať miesta porúch v kompozitoch, solárnych článkoch a elektronike. Je tiež skvelým nástrojom na mapovanie tepelného namáhania pri testovaní nárazov pri vysokých rýchlostiach alebo pri inom výskume materiálov.

FLIR X8580 SLS™

FLIR X8580 SLS je vysokorýchlostná infračervená kamera s vysokým rozlíšením 1280 × 1024, určená pre vedcov a inžinierov. Umožňuje používateľom zachytávať podrobné snímky rýchlych udalostí na presnú tepelnú analýzu, vykonávať vlastné rádiometrické merania alebo zisťovať miesta porúch v kompozitoch, solárnych článkoch a elektronike. Je tiež skvelým nástrojom na mapovanie tepelného namáhania pri testovaní nárazov pri vysokých rýchlostiach alebo pri inom výskume materiálov.

Technické údaje

 
Ak chcete zobraziť viac informácií, prejdite na tabuľku.
 

Získajte radu

Máte záujem o tieto termokamery?

Zavolajte nám

Chcete sa opýtať na ďalšie podrobnosti?