Séria Flir T1K

Termokamery pre priemysel a stavebníctvo

Pre najnáročnejšie požiadavky

Termokamera FLIR T1K je absolútnou špičkou v oblasti termálneho zobrazovania. Tento výkonný nástroj je navrhnutý tak, aby vyhovoval aj tým najnáročnejším priemyselným a vedeckým aplikáciám. Vďaka vysokému rozlíšeniu a neuveriteľne citlivým snímačom poskytuje T1K najdetailnejšie a najpresnejšie termálne snímky dostupné na trhu.

1
Rozlíšenie HD

Termokamery série Flir T1K poskytujú rozlíšenie HD až do 1024 x 768 pixelov, čím poskytujú výnimočne detailné a ostré termálne snímky.

2

Vysoko citlivý detektor

Flir T1K obsahuje detektor s veľmi nízkou úrovňou šumu a vysokou citlivosťou, ktorý umožňuje detekciu teplotných rozdielov až do 0,02 °C.

3

Pokročilá optika

Séria T1K je vybavená pokročilou optikou, ktorá používateľom umožňuje vidieť a merať s najvyššou presnosťou a detailmi na väčšie vzdialenosti.

4

Výskumné štúdio FLIR

FLIR T1K je plne kompatibilný so softvérom FLIR Research Studio, ktorý umožňuje jednoduché monitorovanie, zaznamenávanie a analýzu tepelných údajov v reálnom čase a po meraniach.

Pokročilé senzory

Jednou z hlavných vlastností T1K je schopnosť zachytávať a spracovávať obrovské množstvo údajov. Táto termokamera je vybavená pokročilými algoritmami a procesormi, ktoré dokážu analyzovať tepelné informácie s mimoriadnou presnosťou.

T1K je tiež veľmi dobre konfigurovateľný, čo používateľom umožňuje prispôsobiť nastavenie ich špecifickým potrebám. Či už ide o priemyselnú údržbu, vedecký výskum alebo pokročilé diagnostické aplikácie, T1K poskytuje nástroje a výkon, ktoré potrebujete na dosiahnutie najlepších možných výsledkov.

Osobitné výhody

FLIR OSX™
Spoločnosť FLIR Systems vyvinula nový optický systém OSX™ Precision HDIR od základu s použitím najnovšej technológie germániovej optiky. Výsledkom je vysoká teplotná citlivosť a presnosť merania za prijateľnú cenu.
ROZLÍŠENIE SNÍMAČA HD
FLIR T1k ponúka HD rozlíšenie detektora, vysokú presnosť merania a až dvojnásobnú teplotnú citlivosť oproti bežným nechladeným systémom LWIR. S technológiou UltraMax™ možno dosiahnuť rozlíšenie až 3,1 MP.
Pre prácu v teréne
Ergonomický dizajn na jednoduché ovládanie termokamery aj v náročnom teréne. Hľadáčik na meranie v náročných uhloch a pri jasnom osvetlení.
PLNE RÁDIOMETRICKÉ (NESPRACOVANÉ) ÚDAJE
Obraz (termogram) zhotovený termokamerou FLIR T1K je v rádiometrickom formáte (RAW) JPEG s viac ako 3 145 000 jednotlivými meracími bodmi, ktoré možno analyzovať pomocou meracích funkcií v softvéri FLIR Tools.

Séria termovíznych kamier T1K

Flir T1020

Kamera Flir T1020, známa aj ako T1K, je vlajkovou loďou spoločnosti Flir, ktorá ponúka najvyššie možné rozlíšenie a sofistikované funkcie, ako napríklad HD video a pokročilú analýzu, pre najnáročnejšie priemyselné inšpekčné a výskumné aplikácie.

Porovnanie modelov

 
Ak chcete zobraziť viac informácií, prejdite na tabuľku.
 

Získajte radu

Máte záujem o termokameru T1K?

Zavolajte nám

Chcete sa opýtať na ďalšie podrobnosti?

Galéria

Video