Od svojho založenia v roku 2015 sa spoločnosť W-technika group s.r.o. stala jedným z popredných dodávateľov termokamier a kompletných termovíznych riešení v Českej republike a na Slovensku. Spoločnosť je výhradným dodávateľom termovíznych kamier Teledyne spoločnosti FLIR pre výskum a vývoj a platinovým dodávateľom spoločnosti FLIR Teledyne pre jej ďalšie produktové portfólio.

Hlavným zameraním a cieľom spoločnosti W-Technika group s.r.o. je poskytovať našim zákazníkom odborné poradenstvo pri výbere produktov, navrhovať funkčné celky a riešenia pre rôzne typy aplikácií, vrátane. podporu a servis. Sme tím vyškolených odborníkov, ktorí denne pracujú s výrobkami a pomôžu vám navrhnúť najlepšie riešenie pre vašu aplikáciu.

Neoddeliteľnou súčasťou našich dodávok a služieb je poskytovanie servisu, kalibrácie a školení online, v sídle spoločnosti alebo u zákazníka. Kalibračné laboratórium W-Technika group s.r.o. sa špecializuje na kalibráciu termočlánkov a pyrometrov.Náš tím odborníkov je nielen vysoko kvalifikovaný, ale aj pravidelne školený v oblasti najnovších technológií a postupov, aby mohol poskytovať a zabezpečovať kvalitné služby v oblasti kalibrácie.

Dodávateľ FLIR

Spoločnosť W-Technika group s.r.o. je dlhoročným partnerom spoločnosti Teledyne FLIR v oblasti termovíznych kamier a prístrojov. Spoločnosť Teledyne FLIR, predtým FLIR Systems, bola založená v roku 1978 a bola priekopníkom vo vývoji vysoko výkonných a lacných termovíznych kamier.

Americká spoločnosť FLIR v priebehu rokov získala niekoľko spoločností a prispela tak k ďalšiemu rozvoju termovíznych systémov. V roku 2004 spoločnosť FLIR získala spoločnosť Indigo Systems, výrobcu a dodávateľa termovíznych kamier, chladených a nechladených detektorov a termovíznych jadier.

V januári 2021 získala spoločnosť FLIR Systems americká spoločnosť Teledyne Technologies za 8 miliárd USD. Akvizícia bola dokončená v máji 2021 a spoločnosť bude naďalej pôsobiť pod názvom Teledyne FLIR s celým svojím produktovým portfóliom.

Prečo nakupovať od spoločnosti W-Technika group s.r.o?

  • Záruka pôvodu
  • Bezplatné odborné školenie
  • Predĺžená 10-ročná záruka na detektor na vybrané modely termokamier
  • Služby v Českej republike a na Slovensku
  • Zabezpečenie pravidelnej kalibrácie
  • Osobne navštívime váš závod a navrhneme vhodné a funkčné riešenie

Odkaz

Spokojní klienti, ktorým sme pomohli vybrať správny produkt a riešenie