Séria Flir Ex

Termokamery pre priemysel a stavebníctvo

Presnosť a správnosť

Termokamery série Ex sú známe svojou odolnosťou a presnosťou, vďaka čomu sú nepostrádateľné pre profesionálov v rôznych oblastiach, ako je elektrotechnika, stavebníctvo, baníctvo alebo bezpečnostné služby.

Výkonné senzory a pokročilé algoritmy používané v týchto termokamerách dokážu zachytiť a zobraziť tepelné rozdiely s vysokou presnosťou. Vďaka tomu môžu odborníci odhaliť problémy, ktoré by inak neboli viditeľné, napríklad preťažené elektrické obvody alebo tepelné úniky v budovách. Vďaka širokej škále nastaviteľných funkcií môžu používatelia prispôsobiť termokameru svojim špecifickým potrebám.

1
Technológia MSX

Séria Flir Ex je vybavená technológiou MSX, ktorá kombinuje tepelné a vizuálne snímky na získanie podrobnejšieho a ľahšie interpretovateľného obrazu.

2

Meranie teploty

Termokamery Flir Ex sú schopné merať teplotu v širokom rozsahu s vysokou presnosťou, vďaka čomu sú ideálne na rôzne aplikácie.

3

Ľahký a prenosný

Termokamery série Flir Ex sú ľahké a kompaktné, takže sa dajú ľahko prenášať a používať na rôznych miestach.

4

Manipulácia s údajmi

Vďaka zabudovanému softvéru a možnosti pripojenia k počítaču možno údaje získané termokamerou Flir Ex jednoducho stiahnuť, spracovať a analyzovať.

Odolnosť v každej situácii

Okrem toho je séria Ex navrhnutá tak, aby odolala náročným pracovným podmienkam. Tieto termokamery sú odolné voči prachu a vlhkosti a sú navrhnuté tak, aby vydržali nárazy a pády. Napriek svojej robustnej konštrukcii ponúkajú tieto termokamery vysoké rozlíšenie a citlivosť, čo umožňuje zobrazenie detailných termálnych snímok v reálnom čase.

Výsledkom je nástroj, ktorý je nielen odolný a spoľahlivý, ale ponúka aj vysokú úroveň detailov a presnosti. Či už potrebujete monitorovať stav technických systémov alebo sledovať tepelné zmeny v prostredí, séria Ex vám poskytne spoľahlivé a presné informácie, ktoré potrebujete na prijímanie informovaných rozhodnutí a udržiavanie bezpečnej a efektívnej prevádzky.

Osobitné výhody

Variabilita objektívu
Série Ex nabízí různé úrovně rozlišení v závislosti na modelu, od základních 160 x 120 pixelů až do středního rozlišení 320 x 240 pixelů.
TEPLOTNÁ CITLIVOSŤ
Izotermický režim je způsob barevného zobrazení snímku, který zvýrazní objekty s teplotou NAD nebo POD uživatelem stanovenou mezí. Tím lze výrazně zrychlit vyhledání problému.
Jednoduchosť používania
Série FLIR Ex je považována za základní řadu, vyznačující se jednoduchostí ovládání i menu kamery. Podrobnější analýzy lze provádět v softwaru, dostupném ke kamerám FLIR.
Vytváranie protokolov
V jednoduché cloudové aplikaci FLIR Ignite nebo softwaru FLIR Thermal studio lze pouhými několika kliknutími vytvořit profesionální protokol o měření.

Séria termovíznych kamier Ex

Flir E5XT

Flir E5 je odolná a cenovo dostupná infračervená kamera, ktorá poskytuje vynikajúce výsledky pri diagnostike a kontrole budov a elektrických systémov.

Flir E6XT

Flir E6 je pokročilá termokamera, ktorá ponúka vyššie rozlíšenie a zvýšenú citlivosť na podrobné termálne kontroly.

Flir E8XT

Model E8 spoločnosti Flir je vysokokvalitná termokamera s vysokým rozlíšením určená na profesionálne a priemyselné aplikácie.

Flir E8 PRO

Flir E8 Pro je špičková termokamera, ktorá poskytuje najvyššie rozlíšenie a rozsiahle analytické nástroje pre najnáročnejšie priemyselné a výskumné aplikácie.

Porovnanie modelov

 
Ak chcete zobraziť viac informácií, prejdite na tabuľku.
 

Získajte radu

Máte záujem o termokamery Ex?

Zavolajte nám

Chcete sa opýtať na ďalšie podrobnosti?

Galéria

Video