Séria Flir One Pro

Termokamery pre mobilný telefón

Termokamera pre váš smartphone

Termokamera FLIR One Pro je výnimočný nástroj, ktorý poskytuje vysokokvalitné termálne zobrazovanie pre váš smartfón. Tento model je určený pre profesionálov a domácich majstrov, ktorí potrebujú podrobné a presné termálne snímky pre svoju prácu alebo projekty.

FLIR One Pro je ideálny na širokú škálu aplikácií vrátane preventívnej údržby, kontroly budov, detekcie úniku tepla a mnohých ďalších.

Vysoké rozlíšenie a citlivosť

FLIR One Pro je vybavený výkonným tepelným senzorom, ktorý poskytuje vysoké rozlíšenie a vynikajúcu citlivosť. Táto kamera tiež využíva technológiu MSX, ktorá kombinuje tepelné a vizuálne snímky na vytvorenie podrobného a ľahko interpretovateľného obrazu.

Vďaka robustnej konštrukcii a odolnosti voči nárazom je FLIR One Pro schopný odolať náročným podmienkam na pracovisku. Kamera je tiež kompatibilná s celým radom mobilných aplikácií, ktoré umožňujú používateľom jednoducho spracovávať, analyzovať a zdieľať získané termálne snímky.

FLIR One Pro je výkonný, flexibilný a prenosný termovízny prístroj.

Osobitné výhody

Vysoké rozlíšenie
Flir One Pro má vysoké tepelné rozlíšenie (160x120px), čo znamená, že dokáže zistiť a zobraziť jemné tepelné rozdiely. Používatelia tak môžu vidieť podrobnejšie a presnejšie termálne snímky.
Vysoko kompatibilné
Toto zariadenie je navrhnuté na jednoduché pripojenie k väčšine smartfónov a tabletov pomocou konektora USB-C alebo micro-USB. Vďaka tejto vysokej kompatibilite ju môže používať prakticky každý, kto má moderné mobilné zariadenie.
Zabudované zariadenie Vivid
Spracovanie infračerveného obrazu VividIR je pokročilá technológia spracovania obrazu od spoločnosti FLIR, ktorá vylepšuje vizuálne detaily na tepelných snímkach. To pomáha používateľom lepšie identifikovať a diagnostikovať potenciálne problémy.
Odolné a prenosné
Flir One Pro je navrhnutý tak, aby vydržal náročné pracovné podmienky. Je robustný, ľahko prenosný a dá sa pohodlne nosiť vo vrecku alebo v taške. Vďaka tomu je Flir One Pro ideálnym nástrojom pre profesionálov na cestách.

Séria termovíznych kamier ONE Pro

Flir One Pro

Flir One Pro je vylepšená verzia kompaktného termovízneho prístroja, ktorý sa pripája k smartfónu a ponúka väčšie rozlíšenie a rozsiahle analytické nástroje pre profesionálne a priemyselné aplikácie.

Technické údaje

 
Ak chcete zobraziť viac informácií, prejdite na tabuľku.
 

Získajte radu

Máte záujem o termokameru pre svoj mobilný telefón?

Zavolajte nám

Chcete sa opýtať na ďalšie podrobnosti?

Galéria

Video