Séria Flir GF3xx

Termokamery na detekciu plynov

Vizualizácia plynov

Séria termokamier GF3xx spoločnosti FLIR je špeciálne navrhnutá na detekciu a vizualizáciu plynov.

Tieto kamery využívajú pokročilé technológie spracovania obrazu a špeciálne algoritmy na detekciu a vizualizáciu určitých plynov, ktoré sú pre ľudské oko neviditeľné.

To je veľmi užitočné v mnohých priemyselných aplikáciách, ako je monitorovanie emisií, detekcia úniku plynu a bezpečnostná kontrola.

1
Špeciálna konštrukcia na detekciu plynov

Séria termokamier Flir GF3xx je navrhnutá špeciálne na detekciu a vizualizáciu unikajúcich plynov, čo z nej robí vhodný nástroj na priemyselnú kontrolu a monitorovanie.

2

Vysoká citlivosť

Kamery Flir GF3xx majú vysokú citlivosť na detekciu rôznych plynov, čo umožňuje rýchlu a spoľahlivú detekciu úniku.

3

Optické zobrazovanie plynov (OGI)

Prístroj Flir GF3xx ponúka optické zobrazovanie plynu (OGI), ktoré používateľom umožňuje vizualizovať úniky plynu v reálnom čase a rýchlo identifikovať problémové oblasti.

4

Bezpečné monitorovanie na diaľku

Vďaka svojim funkciám dokážu kamery GF3xx odhaliť únik plynu z bezpečnej vzdialenosti, čím sa znižuje riziko pre obsluhu.


Veľké množstvo údajov

Kamery série GF3xx sú vybavené citlivými senzormi s vysokým rozlíšením, ktoré umožňujú detekciu aj veľmi malých koncentrácií plynov.

Tieto kamery ponúkajú aj široký dynamický rozsah a pokročilé funkcie, ako napríklad technológiu režimu vysokej citlivosti (HSM), ktorá umožňuje detekciu aj veľmi slabých plynových signálov. Vďaka svojej robustnej konštrukcii a možnosti prispôsobenia je séria GF3xx schopná zvládnuť aj náročné priemyselné aplikácie. Séria GF3xx je preto výkonným a flexibilným nástrojom na detekciu a vizualizáciu plynov.

Osobitné výhody

Vysoko citlivá detekcia plynov
FLIR GF309 je schopný detegovať veľmi nízke koncentrácie mnohých rôznych typov priemyselných plynov vrátane SF6, SO2, etylénu a mnohých ďalších. Vďaka tejto citlivosti sa úniky plynu identifikujú rýchlo a účinne, často skôr, ako sa stanú problémom.
Nepretržité a diaľkové ovládanie
Termokamery FLIR umožňujú nepretržité monitorovanie oblastí ohrozených únikom plynu. Namiesto toho, aby inšpektori museli fyzicky skúmať potenciálne zdroje únikov, môžu tieto oblasti monitorovať na diaľku a bezpečne.
Snímanie v reálnom čase
FLIR GF309 umožňuje vizualizáciu únikov plynu v reálnom čase, čo umožňuje rýchlu reakciu na problémy. To je dôležité najmä v priemyselnom prostredí, kde môžu unikať škodlivé alebo nebezpečné plyny.
Predchádzanie nehodám a škodám
Rýchla detekcia a lokalizácia úniku plynu umožňuje priemyselným podnikom rýchlo reagovať a zabrániť škodám na ľuďoch, zariadeniach a životnom prostredí. Okrem toho úspora nákladov na opravu a obnovu po nehode môže viesť aj k finančným úsporám.

Séria termovíznych kamier GF309

Flir GF309

Flir GF309 je termovízna kamera určená na detekciu plynov, ktorá dokáže detekovať a vizualizovať určité cieľové plyny, ako napríklad SF6.

Technické údaje

 
Ak chcete zobraziť viac informácií, prejdite na tabuľku.
 

Získajte radu

Máte záujem o termokamery na detekciu plynov?

Zavolajte nám

Chcete sa opýtať na ďalšie podrobnosti?