Research Studio

Software na analýzu

Prispôsobi sa vašim potrebám

FLIR Research Studio je navrhnutý tak, aby fungoval tak, ako pracuje, poskytuje robustné nahrávacie a analytické schopnosti s intuitívnym používateľským rozhraním pre veľké množstvo výskumných a vývojových aplikácií. Tento prémiový, pokročilý softvér pre termálnu analýzu ponúka zjednodušený pracovný postup pre zobrazovanie, záznam a vyhodnocovanie dát z viacerých FLIR kamer súčasne – čo vám umožňuje rýchlo interpretovať a pochopiť kľúčové informácie. FLIR Research Studio podporuje viacjazyčnosť a funguje na viacerých platformách (Windows, MacOS, Linux) s cieľom zlepšiť spoluprácu medzi členmi tímu, zvýšiť efektivitu a znížiť potenciálne riziko nesprávnej interpretácie v dôsledku zlého prekladu.

Mnoho funkcí

FLIR Research Studio je k dispozícii ako ročná, trojročná alebo päťročná licencia v štandardnej alebo profesionálnej edícii. Profesionálna edícia ponúka rozšírenú sadu nástrojov a funkcií pre analýzu, ktoré uľahčujú procesy nahrávania, analýzy a exportu dát.

S licenciou Professional Edition pre Research Studio môžete optimalizovať zachytávanie dát s podporou vlastného užívateľského kalibrovania a zdieľať dáta pohodlnejšie než kedykoľvek predtým pomocou bezplatnej aplikácie Research Studio Player.

 
Pro zobrazení dalších informací posuňte tabulku.
 
Nechte si poradit

Zaujal vás software FLIR Research Studio?

Zavolejte nám

Chcete sa opýtať na viac detailov?